Рекомендована публікація

Фінал Меморіалу Гончаренків + результати групового турніру

пʼятницю, 2 травня 2014 р.

У Бородянці відбувся традиційний волейбольний турнір до чергової річниці катастрофи на ЧАЕС

1 травня у Бородянській СЗОШ №2 відбувся традиційний, 19-й за рахунком, відкритий міжрайонний волейбольний турнір серед чоловіків, присвячений 28-й річниці трагедії на Чонобильській АЕС.
Організатором  заходу стала Бородянська районна державна адміністрація та особисто голова РДА Сергій Миколайович Федорченко, який був присутній на турнірі та разом зі своїм заступником Сергієм Анатолійовичем Колосовським та вручав нагороди переможцям й призерам змагань.
Перше місце на турнірі посіла команда з Бородянки, не зазнавши жодної поразки, друге - команда з селища Клавдієве, бронзовими призерами стали волейболісти з Фастова.
Склад команди-чемпіона, Бородянки: Володимир Янчук, Петро Саханда, Володимир Шома,  Дмитро Осташевський, Віктор Юрченко, Леонід Яценко, Микола Вовчанський, Дмитро Петрушенко.