Фінал Меморіалу Гончаренків + результати групового турніру

понеділок, 14 жовтня 2019 р.

ФК "Бородянка" вдалося обіграти бориспільський "Фаворит"

ФК БОРОДЯНКА — ЦЕНТР СПОРТУ-ФАВОРИТ (Бориспіль) — 3:2
Голи: Петрушенко, 6, М.Юрченко, 16, пн, Титенко, 65 — Романюк, 25, Мачуленко, 41, пн. Вилучення: Висоцький (ЦС-Фаворит, 72).

👏 Бородянська команда грала на куражі: багато атак, багато ударів
⚽️ Спершу під час стандарту Петрушенко скористався скидкою Титенка, з близької відстані відправивши м'яча в ворота
⚽️ Потім Юрченко реалізував пенальті, і хоча суперники ще до перерви відіграли два м'ячі, вийти вперед не змогли - низку м'ячів цього вечора відбив наш воротар Саєнко
⚽️ Переможний гол Титенка міг виявитися не єдиним у другому таймі - особливо, в більшості. Один тільки Петрушенко тричі виходив на оперативний простір, словом, перемога ФК БОРОДЯНКА виявилася заслуженою
🏟 Наступний матч наша команда проведе вдома. Запрошуємо: ФК Бородянка - Арсенал (Фастів). 20 жовтня. 15:00