Рекомендована публікація

Фінал Меморіалу Гончаренків + результати групового турніру

середу, 4 травня 2016 р.

У Бородянці стартував Кубок регіональних чемпіонів імені Безносенка

Сьогодні на бородянському стадіоні відбувся перший матч Кубка регіональних чемпіонів Київщини імені П.І.Безносенка сезону 2016 року. Нагадаємо, у цьому престижному обласному турнірі, присвяченому пам'яті видатного футбольного функціонера, беруть участь найкращі команди столичного регіону - чемпіони, медалісти, кубкові тріумфатори.
Від бородянського району на старт вийшов ФК "Титан". Його суперником став київський "Меліоратор" - команда, яку очолює відомий у минулому нападаючий "Системи-Борекс" Анатолій Сіденко. У її складі кілька гравців пройшли школу професіонального футболу, грали у першій та другій лігах чемпіонату України. А сам "Меліоратор" цього року стартує у першій обласній лізі.
На церемонії урочистого відкриття турніру слово перед учасниками матчу та вболівальниками мали Бородянський селищний голова Олександр Сахарук, заступник голови Київської обласної федерації футболу Валерій Валерко, володарі Кубка УРСР з футболу Анатолій Демченко (голова районного "Колоса", очільник ДЮСШ "Колос", головний тренер ФК "Бородянка"), Іван Іваненко (інспектор обласної федерації), Володимир Шома (голова Бородянської районної федерації футболу). Вони пригадали Петра Івановича Безносенка, його внесок у розвиток українського футболу, та побажали учасникам матчу успіху.
Рахунок у матчі було відкрито на 16-й хвилині - гравець "Меліоратора" Вадим Кучеревський (родич відомого тренера "Дніпра") сильним ударом вразив ворота. Наші гості мали ще кілька нагод забити - були свої шанси й у бородянської команди. Втім, уже в другому таймі гості остаточно довели справу до своєї перемоги. Спочатку на 78-й хвилині з пенальті забив Олег Скуратівський, а на 80-й хвилині Олександр Сіденко, син тренера, установив остаточний рахунок - 0:3. "Меліоратор" іде далі.
Відзначимо, що заявка "Титану" на матч була такою: Леонід Яценко, Василь та Володимир Червонюки, Анатолій Фурсенко (капітан), Артем Бафталовський, Андрій Легоцький, Євген Олексієнко, Іван Грама, Олексій Мажуга, Андрій Напісочний, Дмитро Володін. У запасі матч починали Дмитро Дмитренко, Дмитро Колісник, Віталій Жуков, Максим Мороз, Микита Арєщенко, Дмитро Явайшис, Ростислав Кузьмич. Представники команди: Віктор Пономаренко та Юрій Мельниченко.