Фінал Меморіалу Гончаренків + результати групового турніру

четвер, 20 березня 2014 р.

"Рубін" - у фіналі Меморіалу Кирсанова!

Сьогодні пісківська команда здолала "Єдність" із Чернігівської області й здобула право позмагатися за один із трьох зимових трофеїв КОФФ!

Щойно завершився драматичний матч у Петропавлівській Борщагівці, у якому "Рубін" переміг "Єдність" із села Плиски Борзнянського району й здобув право зіграти у фіналі турніру пам'яті Кирсанова.

У першому таймі наші земляки повели в рахунку (м'яч у власні ворота відправив гравець "Єдності"), однак по перерві плисківці відігралися, і після завершення основного часу гравцям довелося пробивати пенальті.

Наші були точними, удар суперника відбив голкіпер "Рубіна" Панчук. Тож у підсумку - 1:1, 5:3 на користь пісківців! Суперник нашої команди по фінальному матчу визначався у парі UPG - ФК «Путрівка». Трофей пісківці розіграють з коростенцями (UPG переграв путрівців з рахунком 4:0). Фінал відбудеться у суботу, 22 березня. Про час і місце проведення цього матчу ми повідомимо додатково.