Рекомендована публікація

Фінал Меморіалу Гончаренків + результати групового турніру

понеділок, 29 жовтня 2018 р.

Меморіал Патоки 2018 року виграла Бородянська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Перший день шкільних осінніх канікул був по-справжньому цікавим та насиченим. 8 шкільних команд 2006-2008 років народження взяли участь у традиційному футбольному турнірі пам'яті видатного футболіста Бородянщини В.О.Патоки, який щорічно організовує та проводить Бородянська районна ДЮСШ спільно з райдержадміністрацією та родиною Валерія Олександровича.
У завзятій боротьбі перемогли юнаки Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 на чолі зі своїм тренером Бондарем Андрієм Володимировичем. Їм у фінальній грі з рахунком 1:2 поступилася команда Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (вчителі Молодцева Т.М., Петрусенко В.І.), яка є триразовим переможцем цього турніру. ІІІ місце посіла Бабинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Костецький П.Д.).
Призери в подарунок отримали від родини Патоки футбольні м'ячі, від ДЮСШ та РДА грамоти, а усі учасники турніру ще й солодощі.