Фінал Меморіалу Гончаренків + результати групового турніру

пʼятницю, 27 січня 2017 р.

Про вільну боротьбу

24 січня у Харкові завершився традиційний Міжнародний Меморіал Леоніда Дуная з вільної боротьби серед кадетів.
Завдяки зусиллям співробітників Асоціації спортивної боротьби, Харківської Федерації спортивної боротьби, генеральному спонсору - фармацевтичній компанії "Здоров'я", та багатьом небайдужим до боротьби людям, турнір,  присвячений видатному тренеру Леоніду Дунаю, цього року став ще більш представницьким. У змаганнях приймало участь 7 країн: Білорусь, Грузія, Вірменія, Німеччина, Молдова, Туреччина та борці з всіх куточків України.
Вихованець Бородянської ДЮСШ (учень 9 класу Здвижівської ЗОШ) Владислав Остапенко у ваговій категорії до 54 кг посів 2 місце. Він переміг у 6 з 7 своїх поєдинків й отримав безцінний досвід змагань з представниками школи боротьби Німеччини та Грузії. У фіналі в рівній боротьбі наш земляк поступився спортсмену з Харкова.