Рекомендована публікація

Фінал Меморіалу Гончаренків + результати групового турніру

четвер, 6 серпня 2015 р.

Пісківський "Рубін" у півфіналі Кубка області зустрінеться з "Діназом"

Учора пісківський "Рубін" виграв свій чвертьфінальний матч з ставищанським "Хілдом-Любомиром" і пробився у півфінал Кубка області.

Ще в першому таймі пісківцям вдалося вийти вперед - після тонкої передачі Білошицького Антоненко майстерно прийняв м'яч і пробив повз воротаря ставищанців Литовку - 1:0.

Гра точилася у складній, в'язкій боротьбі, і суперники обмінялися кількома небезпечними ударами. Однак під завісу зустрічі гості почали не встигати за пісківцями, і після фолу Триноса, який коштував йому вилучення, гравець "Хілда" Нагорний ще й вразив свої ворота - 2:0.

Після цієї перемоги "Рубін" дізнався й наступного суперника - за результатами жеребкування ним став вишгородський "Діназ". Матч відбудеться 12 серпня о 18:00. У паралельній зустрічі за вихід до фіналу будуть змагатися ковалівський "Колос" та "Чайка" з Петропавлівської Борщагівки.